Hurtownia kwiatów sztucznych

Kwiaty Orlik

W swojej ofercie prowadzimy sprzedaż hurtową kwiatów sztucznych, a także ozdób kwiatowych i akcesoriów. Konsekwentnie dążymy do rozwoju, a więc stale poszerzamy naszą ofertę. Produkty, które posiadamy w sprzedaży hurtowej idealnie odwzorowują swoje naturalne odpowiedniki. Są bezwonne i w pełni bezpieczne dla osób, które są alergikami. Są to bardzo estetyczne wyroby, które mogą zdobić nasze wnętrza przez wiele lat.

Hurtownia kwiatów sztucznych

Kwiaty sztuczne w obecnym czasie mają coraz szersze zastosowanie. Wykorzystywane są jako elementy składowe wiązanek nagrobnych, bukietów oraz dekoracji wnętrz, czy domów weselnych. Dzięki nim powstają ciekawe wizualnie dekoracje oraz kompozycje wykonane w pełni z kwiatów sztucznych.

Dużą popularność kwiatom sztucznym przynosi im ich trwałość oraz wytrzymałość. Wykonane z nich kompozycje są w stanie zdobić nasze wnętrza znacznie dłużej niż te wykonane z kwiatów żywych. Jest to kluczowy aspekt dla którego kwiaty sztuczne coraz częściej goszczą w wielu pomieszczeniach jako efektowny element wystroju. Wykonane z nich bukiety, czy kompozycje wyglądają pięknie i luksusowo.

Hurtownia kwiatów sztucznych

Nasze produkty w postaci sztucznych kwiatów oraz dodatków są świetnym materiałem do pracy dla florystów oraz dekoratorów. Z ich wykorzystaniem powstaną kompozycje w jakości premium, które zadowolą z pewnością nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie oferowane przez nas kwiaty sztuczne w niczym nie odbiegają od swoich żywych odpowiedników. Dzięki ich doskonałej jakości można wykorzystać je do przygotowania dowolnej dekoracji kwiatowej.

Nasze produkty pakowane są bezpośrednio w opakowania składające się z 12 sztuk, 60 sztuk oraz 240 sztuk. Idealnie sprawdzą się dla florystów, kwiaciarzy oraz dekoratorów, którzy w swojej pracy bazują tylko i wyłącznie na najwyższej jakości produktach.